Společnost MITSUBISHI ELECTRIC AUTOMOTIVE CZECH s.r.o. (MEAC) byla založena v červnu roku 2000 jako dceřiná společnost mateřského závodu Mitsubishi Electric Corporation (MELCO) sídlící v Himeji, Japonsko. V současné době firma zaměstnává 750 zaměstnanců. Její hlavní úkol spočívá ve výrobě a dodávkách elektrických rotačních a elektronických součástek pro automobilový průmysl pro evropský trh. Nabízí nadstandardně široký rozsah zaměstnaneckých benefitů a velmi poklidnou a přátelskou firemní kulturu.

Systems Specialist

Proč pracovat zrovna u nás

Potkáte u nás široké spektrum technologií a zajímavé projekty. Práce v příjemném kolektivu s kolegy, kteří si vzájemně pomáhají. Když nastane problém, řešíme ho společně. Když někdo něco nezná, tak se to u nás naučí a když najde způsob, jak něco zjednodušit, naučí to ostatní. Dbáme taktéž na prostor pro osobní život, kdy můžete vyrazit na dovolenou bez obavy, kdo Vás na ní bude shánět.

Náplň práce

• Správa a rozvoj podnikových aplikací a jejich implementace
• Správa a rozvoj IT infrastruktury
• Správa koncových stanic a Mobile Device Management
• Podpora koncových uživatelů
• Komunikace s dodavateli
• Tvorba dokumentace

Požadavky

• Znalost produktů Microsoft Windows Server, Active Directory
• Znalost desktopových produktů Microsoft Windows a Office
• Znalost Microsoft System Center
• Orientace v problematice operačních systému a počítačových sítí
• Proaktivní přístup a komunikační dovednosti - jak s IT kolegy, tak s ostatním business světem
• Spolehlivost, pečlivost, vstřícnost, samostatnost
• Chuť učit se nové věci a stále prohlubovat své znalosti
• Schopnost zorganizovat si práci a určovat priority
• Logické uvažování a analytické schopnosti
• Znalost anglického jazyka
• Praxe v obdobné pracovní pozici 3 roky a více

Oceníme

• Znalost MDM Airwatch (Workspace), Office 365, VMware vSphere
• Schopnost administrace Microsoft SQL Server

Nabízíme

• Motivující platové ohodnocení a systém benefitů pro zaměstnance
• Práci v týmu zkušených kolegů s dlouholetou praxí, kteří jsou ochotní sdílet své zkušenosti
• Zázemí stabilní a rostoucí mezinárodní společnosti
• 13. mzda sjednaná v pracovní smlouvě.
• 25 dnů dovolené
• 6 dnů volna na zotavenou
• Příspěvek na dopravu
• Příspěvek na penzijní připojištění / doplňkové penzijní spoření
• Notebook a mobilní telefon
• Odborný rozvoj vzdělávací kurzy

Informace o pozici

Místo pracoviště

Politických vězňů 1564, 274 01  Slaný-Slaný, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, zdravotní volno/sickdays, firemní akce, 13. plat

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

MITSUBISHI ELECTRIC AUTOMOTIVE CZECH s.r.o.

Kontakt

Jitka Wagnerová
Telefon: 312 500 119